549. Bruno Mathsson - Kvalitetsauktion 23 februari 2021
Slutpris för Jetson fåtölj
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux. - Bukowskis
Renovering av Jetson i dakota läder - Fanins möbelverkstad
Bruno Mathsson Jetson fåtölj Dux - Stockholms Auktionsverk
FÅTÖLJ, "Jetson", Bruno Mathsson för DUX. - Bukowskis
BRUNO MATHSSON, fåtölj "Jetson", DUX. - Bukowskis
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, 1900-talets andra hälft. | Fåtölj, Bukowski, Auktion
Fåtölj, Bruno Mathsson (1907-1988), Jetson, Dux. Stomme av kromad metall, sits av kanvas med läderklädsel, bruksslitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -